قوانین و مقررات | Terms and Conditions

وب‌ سایت کارمنو، تنها به فعالیت در خصوص اطلاع رسانی نیازمندیهای شغلی کشور و خدمات مرتبط با کاریابی به دو گروه کارجویان و کارفرمایان می پردازد و تنها محتوای با این مضمون را مورد پذیرش و درج قرار می دهد و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.
اطلاعات تماس کارجویان شامل تلفن، پست الکترونیک و رزومه آنان در صورت مورد تایید قرار گرفتن کارفرمایان عضو سایت به قصد گزینش و استخدام از طریق پنل مدیریتیشان قابل دسترسی است. در صورت استفاده از اطلاعات برای مقاصدی غیر از کاریابی و استخدام مستقیم، از ادامه دسترسی به آن شرکت جلوگیری خواهد شد.
مسئولیت تماس کارفرما با کارجو یا بالعکس به عهده عضو جوینده می باشد. همچنین در صورت عدم تمایل کارجو به شرکت در مصاحبه با کارفرما، کارمنو مسئولیتی نخواهد داشت.
توجه نمائید که آغاز عضویت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.
هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت کارمنو مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی کارمنو به نشانی support@karmenu.com، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت آگهی های ثبت شده از سوی کارفرمایان، ابتدا توسط تیم کارمنو تائید و سپس نمایش داده خواهد شد چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم کارمنو بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.
کارفرمایان پس از درج آگهی خود قادر به تغییر اطلاعاتی از قبیل تخصص و شهر خود در آگهی نمی باشند و فقط می توانند آگهی خود را حذف کنند.
تمامی تماسهای الکترونیک با سایت کارمنو بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر کارمنو به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت و هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد